“Dancing with the Stars”, programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta.
Duke nisur nga 6 tetori, nën moderimin e Bora Zemani dhe Eno Popi, çdo të premte mbrëma, ora 21.00

Juria e DWTS:
Ilir Shaqiri
Lori Bala
Olta Gixhari
Valbona Selimllari

Konkurrentët pjesëmarrës:
Armaldo Kllogjeri
Filloreta Raçi
Elvis Pupa
Arnita Beqiraj
Ina Kollçaku
Enxhi Nasufi
Sardi Strugaj
Ronaldo Sharka
Irgen Çela
Atalanta Kërçyku
Juliana Nura
Sara Karaj
Eni Shehu
Saimir Korreshi
Roerd Toçe

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: http://www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *