https://www.youtube.com/watch?v=0reMgVW5QaY

Neslihan, çocukların babalarıyla gitmesine izin vermedi. ÇOCUKLARIN YERİ ANNESİNİN YANI
Yabani 18. Bölüm Sahneleri: https://youtube.com/playlist?list=PLseMUXg4XjywOjWZFm25-sBkOT3lJcRSr&feature=shared
(16 Ocak 2024)

Yabani Her Salı 20.00’de FOX’ta!

Yaman’ın kurduğu oyun sayesinde Serhan’ın bütün mağduriyet senaryoları bir hiç haline gelir. Serhan, Neslihan’ı elinde tutmak için saldırganca son hamlelerini hesaplamak zorundadır artık. Yaman ve Rüya’yı öldürmeye kalkanın Alaz olduğunu, Serhan’ınsa oğlunu korumak uğruna bu gerçeği örtbas etmeye çalıştığını öğrenen Şebnem ve Metin için de dengeler değişir. Şebnem bu zamana kadar aldığı tüm kararları sorgular hale gelir. Rüya, annesiyle babasının hakiki bir şekilde bağlandıklarını görmektedir artık. Neslihan’ın önündeyse iki yol vardır. Ya Serhan’ın son koz olarak önüne sürdüğü şantaja boyun eğmek… Ya da sıkıştırıldığı köşeden Yaman’ın yardımıyla çıkmak, ipleri eline alıp çocuklarını Serhan’a kaptırmamak için savaşmak. Alaz yaşananlardan dolayı en çok Asi’ye karşı pişmanlık duyar. Nefretle beslenen aşkları, onlar fark etmese bile, daha da büyür. Asi tarafından bıçaklanan Alaz, Güven’in elinde can çekişirken; dört bir yandan köşeye sıkışan Serhan’ın öfkesinin odağı tek odağı yine Yaman’la babasıdır. Onun kini, Alaz ile Yaman arasındaki düşmanlığı da harlar. İçlerinden biri her şeyini kaybetmek üzeredir artık. Ama kim? Hak eden mi? Masum olan mı? Bu kör dövüşünün kaybedeni kim olacaktır?

“Kimi kimden koruyorsunuz?” dedi Yabani. “Bizi sokaklardan mı, yoksa sokakları bizden mi?”

Henüz dört yaşındayken köklü bir aileden kaçırılıp sokaklara düşen Ali, tam on yedi sene sonra evine Yaman olarak döner. Bu hikâye, bu gencin “Yaman Ali” olarak kendini yeniden var etme mücadelesinin hikayesidir.

Oyuncular: Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Tayanç Ayaydın ve Şebnem Hassanisoughi, Osman Alkaş, Ayşegül Ünsal, Serdar Orçin, Sezer Arıçay, Rojbin Erden, Seray Özkan, Güray Görkem, Aleyna Al

KÜNYE
Yapımcı: Fatih Aksoy & Mehmet Yiğit Alp
Yapım Şirketi: NTC Medya
Yönetmen: M.Çağatay Tosun
Hikaye/Senaryo: Hilal Yıldız
Genel Koordinatör: Emel Kurt
Uygulayıcı Yapımcı: Cenk Yengin
Müzik: Ender Gündüzlü
Tür: Dram

Resmi YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/@YabaniDiziResmi?sub_confirmation=1
Resmi İnstagram Sayfası: https://www.instagram.com/yabanidizi/
Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/yabanidizi
Resmi Twitter Sayfası: https://www.facebook.com/yabanidizi

#NTCMedya #Yabani #HalitÖzgürSarı #SimayBarlas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *