Şebnem gazeteciyle görüştü. GÜMÜŞÇÜLERİ BATIRAN HAMLE
Şahane Hayatım 8. bölüm sahnelerini izlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/playlist?list=PLkDY3wXNmvjLbxIoJiBRseRlfHs2_S2uJ

20 Aralık 2023 Çarşamba

Şahane Hayatım Her Çarşamba FOX’ta!

Şebnem, Onur’un boşanmak istediğini öğreniyor! Ancak sessiz sedasız, hele de çocukları olmadan gitmeye niyeti hiç yok. Gümüşçüler, Şebnem’in arkasından iş çevirmenin bedelini çok ağır ödeyecek. Şebnem planını devreye koyuyor ve Gümüşçüler için yer yerinden oynuyor.

Mesut mesleğiyle Şebnem arasında sıkıştı kaldı! Bir tarafı en küçük ipucunun peşine düşmek isterken diğer tarafı Şebnem’in suçsuz olmasını istiyor. Fakat Şebnem’in hamleleri onu hiç beklemediği bir yere savuruyor. Acaba Mesut, Şebnem’e olan aşkı için mesleğini feda etmek zorunda mı kalacak?

İzbandut, Şebnem’i sonunda yakaladı. İzmir’e gidip ameliyat olduğu hastaneye kadar bulan İzbandut, onları sonsuza kadar hapse gönderebilecek bilgilere sahip Şebnem’in yaşamasına izin verecek mi? Yoksa diğer cephelerde savaşmakta olan Şebnem yolun sonuna mı yaklaşacak?

Entrika, aşk, gerilim ve heyecan dolu dizi, hayata büyük haksızlıklarla gelmiş, bunları aşmak için çok çalışmış, bu yolda gerekenleri yapmış, şimdi ise şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in sarsıcı hikayesini konu alıyor.

Oyuncular: Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Nesrin Cevadzade, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Keskin, Sumru Yavrucuk

KÜNYE
YAPIM: AY YAPIM
YAPIMCI: KEREM ÇATAY
SENARYO: MERİÇ ACEMİ
YÖNETMEN: ÇAĞRI BAYRAK

FOX Resmi Web Sayfası: https://www.fox.com.tr/
Şahane Hayatım Resmi İnstagram Sayfası: https://instagram.com/sahanehayatimtv?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Şahane Hayatım Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/sahanehayatimdizi
Şahane Hayatım Resmi X Sayfası: https://x.com/sahanehayatim_?s=11&t=tVsXkQvblYRfuHWhYBWO2g

#FOX #ŞahaneHayatım #HilalAltınbilek #OnurTuna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *